Yol Yardım

Yol Yardımı Bir Telefon Uzağınızda

Yol Yardımı Bir Telefon Uzağınızda!

Tüm Türkiye'de 7/24 yol kenarı yardım hizmeti

Akü bitmesi, lastik patlaması gibi aksaklıklar sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda Tur Assist yanınızda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Tur Assist yol yardım hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Mobil ekiplerimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşarak aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

Aracınızla yolda kaldığınızda,
Tur Assist Yol Yardım Hizmeti

Tur Assist Yol Yardım Hizmeti

Tur Assist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılamanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 202 47 99 no.lu telefon ile ulaşmak!

Yol Yardım

Yol Yardım Hizmeti İçin Hemen Arayın!

Tur Assist Çağrı Merkezi
Call Now Button