Oto Çilingir

Oto Çilingir Bir Telefon Uzağınızda

Oto Çilingir Bir Telefon Uzağınızda!

Tüm Türkiye'de 7/24 oto çilingir hizmeti

Araç anahtarını kaybetmeniz, çaldırmanız veya aracın içinde unutmanız gibi aksaklıklar sebebiyle aracınızın kapısını açamadığınızda, Tur Assist yanınızda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Tur Assist oto çilingir hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Mobil Ekiplerimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşarak aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan sorunu yerinde gidererek yola devam etmenizi sağlar.

Oto Çilingir Hizmetimiz Neleri Kapsar?
Tur Assist Oto Çilingir Hizmeti

Tur Assist Oto Çilingir Hizmeti

Tur Assist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.


Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılamanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 202 47 99 no.lu telefon ile ulaşmak! 

Yol Yardım - Oto Çilingir

Oto Çilingir Hizmeti İçin Hemen Arayın!

Tur Assist Çağrı Merkezi
Call Now Button