Oto Çekici

Oto Çekici Bir Telefon Uzağınızda

Oto Çekici Bir Telefon Uzağınızda!

Tüm Türkiye'de 7/24 oto çekici hizmeti

Mekanik bir arıza sebebiyle aracınız yolda kaldığında Tur Assist yanınızda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Tur Assist oto çekici hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Profesyonel çekici ekibimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.

Aracınızla yolda kaldığınızda,
Oto Çekici

Tur Assist Oto Çekici Hizmeti

Tur Assist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür.

Türkiye’nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılamanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 221 00 11 no.lu telefon ile ulaşmak!
Çekme Belgeli Araç Nedir? Çekme Belgesi Ne Anlama Gelir?

Oto Çekici Hizmeti İçin Hemen Arayın!

Tur Assist Çağrı Merkezi
Call Now Button