Yol Yardım Paketi Almak İçin 4 Sebep | Tur Assist

  1. Yol Yardım
  2. Yol Yardım Paketi Almak İçin 4 Sebep | Tur Assist
Yol Yardım Paketi Almak İçin 4 Sebep | Tur Assist

Yol Yardım Paketi Nasıl Hayatınızı Kolaylaştırır?

Şüphesiz aracınızla ansızın yolda kalmak, bir sürücü için kötü bir anı olarak hafızasında yer edecek olaylardan biridir. Genelde yolculuğun yarıda kalmasına yol açan bu deneyimler karşısında sürücüler hazırlıksız yakalanırlar. Hatta böyle bir olayla daha önce karşılaşmamışlarsa, bu durumlarla ilgili muhtemelen önlem de almamışlardır. Şüphesiz sürücülerin önlem olarak satın aldığı yol yardım paketi ya da hizmeti bu gibi durumlarda hayatlarını kolaylaştıracaktır. Peki, yol yardım paketi en çok hangi sorunlarla karşılaşıldığında hayat kurtarır?

Akü bitmesi

Anahtarınızı kontağa takıp marşa bastığınızda araçtan bir tık bile gelmediğine belki de hepiniz şahit olmuşsunuzdur. Üstelik bu basit arıza, sorunu çözemeyeceğiniz kadar komplikeyse ve aceleniz de varsa daha sinir bozucu bir hal alabilir.. Halbuki yol yardım paketine sahip olduğunuzda bu gibi sıkıntılı anlarda telefon rehberinizi ya da internet sitelerini ümitsizce araştırmanıza gerek kalmadan hızlıca yol yardım paketi satın aldığınız firmadan destek alabilirsiniz.

Lastik patlaması

Yol yardım paketine sahip olmak için bir başka önemli neden de lastik patlamasıdır. Lastik değiştirmeyi bilmeyen bir sürücü için oldukça can sıkıcı bir sorun olan lastik patlaması, bu değişim işlemini bilen sürücüleri bile epey zorlamaktadır. Peki kendiniz lastik değişim işlemiyle uğraşmak yerine tek bir telefonunuzla bulunduğunuz yere bir yol yardım ekibi gelse, patlak lastiğinizi değiştirip yerine sağlam yedek lastiğinizi taksa, üstelik bu hizmet için ekstra hiçbir ücret ödemeseniz, nasıl olurdu?

Yol Yardım Paketleri

Benzin bitmesi

Benim başıma gelmez demeyin! İster benzin göstergesindeki bir arıza sebebiyle olsun, ister yoğun hayat temposundaki koşturmaca nedeniyle, arabanızdaki yakıtın tükenmesi oldukça istenmeyen bir şekilde sizi yolda bırakabilir. Yol yardım paketleri aracınızın benzini bittiğinde de yardımınıza koşar.

Anahtarın kaybolması

Bir an için ailenizle bir tatile çıktığınızı, tatil boyunca hiç araba kullanmadığınızı düşünün. Geri dönüş için hazırlık yaparken anahtarlarınızı bulamazsanız ne yaparsınız? Ya da aracınızın merkezi kilit sistemi bozulduğunda veya aracınızın immobilizer sistemi arızalandığında? Kurumsal bir firmadan alacağınız yol yardım paketi tüm Türkiye’de oto çilingir hizmetini de kapsar. Tıpkı Tur Assist tarafından bireysel müşterilerin beğenisine sunulan On Road yol yardım paketleri gibi.

İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılından beri 11 milyonu aşkın lehdara hizmet veren Tur Assist bir çağrınızla tüm Türkiye’de yardımınıza koşar.

Bugün 8.000’i aşkın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı 400’ün üzerinde operatörün 7/24 hizmet verdiği çağrı merkezi ile Tur Assist Türkiye’nin her yerinde 7/24 acil yol yardım hizmeti vermektedir.

On Road paketleri yol kenarı yardım, benzin bitmesi, çekici hizmeti, lastik değişimi, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumunda nakil, infoline bilgi hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetleri ve yol yardım ile ilgili yalnızca bilgi almak istediğiniz her konuda yardım almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Ayrıca On Road yol yardım paketlerini www.turassistleyasam.com sitemizden de alabilirsiniz.

Oto Çekici

Yol yardım kategorimize geri dönebilir ya da 7/24 yol yardım hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.