Tüm Türkiye’de Yol Yardım | Tur Assist

  1. Tüm Türkiye’de Yol Yardım | Tur Assist

Yol Yardım

İsminden de anlaşılacağı üzere yol yardım, seyahat halindeyken aracınızın yardıma ihtiyacı olduğu durumlarda size bu yardım hizmetini sunan servislerin tümüne verilen isimdir. Yol yardım konusuna, hareket edemeyen otomobilinizi çekmeye gelen çekiciden otomobilinizi yol kenarında tamir edip tekrar sürüşe hazır duruma getiren servis hizmetine kadar birçok unsur dahildir.

Yol Yardım Tur Assist
Yol Yardım Tur Assist

Yol yardım neleri kapsar?

Aracınız yolda kaldığında, herhangi bir sebep ile kullanılamaz hale geldiğinde veya hiç çalışmadığında, konusunda uzman bir ekibin yardımına ihtiyaç duyarsınız. Bu yardımın ilk adımı yol kenarı yardım hizmetidir. Bu hizmet yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar

Yol yardım hizmetlerinin bir diğer ayağı da çekici veya kurtarıcı hizmetidir. Bu hizmetler aracınızın herhangi bir sebeple hareketsiz kalması halinde aracınızın servise çekilmesini içerir. Bunun yanında yol yardım hizmeti; kilitli aracınızın açılması için çilingir, kırık bir cam söz konusuysa cam değişimi, lastiğiniz patlamış ve iş görmez hale gelmişse lastik değişimi veya otomobilinizin motorunda veya elektronik aksamında bir parça bozulmuş olup kullanılamaz hale geldiğinde yedek parça temini gibi hizmetler de sunar. Ek olarak sürüş veya araçla ilgili sorunlarınız karşısında profesyonel sürücü desteği gibi telefonla ulaşabileceğiniz anlık yardım hizmetleri de söz konusudur.

Yol yardım hizmetleri araçla ilgili sağlanan hizmetlerin yanında özellikle seyahat halinde yaşanan aksaklıklar karşısında sürücüye seyahat ve konaklama yardımlarında da bulunur.  Örneğin yol yardım hizmeti sağlayan firmalar, arızalı ya da kazalı aracın serviste onarım gördüğü durumlarda seyahatine devam etmesi için filosunda bulunan bir yedek aracı sürücüye tahsis eder.

Eğer kiralık araç tahsis edilme imkanı yoksa sürücüye otobüs, uçak bileti alıp veya şehir içindeyse taksi gibi araçlardan yararlanıp evine veya gitmeye çalıştığı yere ulaşması sağlanır. İhtiyaç bulunduğu durumlarda ise konaklama ihtiyacı dahi karşılanır. Eğer sürücünün sağlıkla ilgili bir problemi de oluşmuşsa tıbbi yardım alması için gerekli işlem ve olanaklar sağlanır.

Kaza veya ihtiyaç anında çekici nasıl bulunur?

Aracınızın çekiciye ihtiyacı olduğu durumlarda tek yapmanız gereken yol yardım hizmeti aldığınız şirketin müşteri temsilcisine ulaşmak olacaktır. Müşteri temsilcisi bulunduğunuz konuma en yakın çekici ekibini size yönlendirecektir. Bu durumda siz ne çekici arama telaşına gireceksiniz ne de gelen çekicinin hizmetinden yana şüphe duyacaksınız.

Kurulduğu günden bu yana, asistans dendiği zaman akla gelen ilk firma olan Tur Assist, bireysel müşterileri için oluşturduğu On Road yol yardım paketleri ile seyahatiniz boyunca sizin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek onlarca aksiliğe karşı tek telefonla çözüm üretir.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden yararlanmak veya bilgi almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz On Road yol yardım paketlerimizi www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden de kolayca satın alabilirsiniz.

Tur Assist Yol Yardım numarasının size ne gibi avantajlar sunduğunu öğrenebilir ya da Yol Yardım kategorimize gidebilirsiniz.