Hakkımızda

  1. Hakkımızda

Mapfre Warranty güvencesiyle “araç garantileri” konusunda kaliteli hizmetler sunan Tur Assist, evinizin acil yardım paketi @Home ve elektronik cihazlarınıza güvence sağlayan Elektro Asist ile sizleri tam koruma altına alıyor.

Hakkımızda
Hakkımızda
İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye ayağı olarak 1996 yılında kurulan TUR ASSIST, bugün 11  milyonu aşkın lehdara hizmet vermektedir.

Tur Assist tarafından kurulan hizmet ağı günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişerek, bugün 5.000’e yakın hizmet sağlayıcısının oluşturduğu dev bir network haline dönüşmüştür. Bu networke dahil olan rent a car, kurtarıcı, ambulans, ev onarım, otel, acenta gibi firmalar düzenli denetim ve eğitimlerden geçerek en üstün standartlarda hizmet vermektedir.

 

 

 

Hakkımızda
Hakkımızda

Tur Assist’in tüm operasyonları ileri teknoloji ve çağdaş güvenlik
sistemleriyle donatılmış çağrı merkezimiz tarafından yönetilmektedir.
Her biri konusunda uzman 500’ün üzerinde operatörün 7/24 hizmet verdiği bu merkez, %98’in üzerinde müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışmaktadır.

Türkiye’de sigorta, otomotiv, finans ve diğer sektörlerdeki çeşitli kurumlara 365 gün 24 saat hizmet sunan Tur Assist, oluşturduğu yenilikçi ürün ve uygulamalar ile asistans sektöründeki lider konumunu her geçen gün geliştirerek korumaktadır.