Bir Senelik Yol Yardım Hizmet ile İçiniz Rahat Eder | Tur Assist

  1. Yol Yardım
  2. Bir Senelik Yol Yardım Hizmet ile İçiniz Rahat Eder | Tur Assist
Bir Senelik Yol Yardım Hizmet ile İçiniz Rahat Eder | Tur Assist

Neden Senelik Yol Yardım Hizmeti Almalısınız?

Araç sahibi olmak, birtakım sorumluluklar ve riskleri de beraberinde getirir.Günümüzde toplu taşıma özellikle büyük şehirlerde ne kadar yaygınlaşsa da artan nüfusla birlikte toplu taşıma araçlarının yolculara sağladığı konfor hala istenen düzeyde değildir. Toplu taşıma araçları, her ne kadar zamandan tasarruf sağlasa da bahsettiğimiz konfor handikapından dolayı hususi aracı olan kişiler tarafından tercih edilmemektedir.

Dolayısıyla araç sahibi kişiler daha konforlu ve güvende hissetmeleri nedeniyle kendi hususi araçları ile seyahat etmektedirler. Ancak sürücüler için büyük bir öneme sahip olan bu araçlar da sürücünün elinde olmayan bazı nedenlerden dolayı yolda kalabilmektedir. Bu tatsız durumların yaşanmasına ve yolda kalma durumlarına; trafik kazaları, beklenmedik teknik arızaların yanı sıra lastik sorunları vb. birçok farklı durum neden olabilir.

Kötü senaryolara hazırlıklı olmak, her şey yolunda iken dahi size güvende olma hissi verir. Özellikle, sıkça karşılaşabilecek bir durum olan “lastik patlaması” gibi seyahat esnasında sorun yaratacak durumlar için her araç sahibi önlemler almalıdır. Buna karşın bazen bu önlemleri almakta geç kalabiliriz ya da yaşanan sorun önlem alınamayacak bir durum da olabilir.

Trafik kazası ve beklenmedik araç arızası gibi durumlar, genellikle sürücülerin önlem alamayacağı konular olmaktadırlar. Yaşanması asla istenilmeyecek bu olaylar meydana geldiği zaman, hızlı ve güvenilir bir müdahale ihtiyacı doğar. Bu müdahale şüphesiz ki yol yardım olacaktır.

Yol Yardım Paketleri

Her ne kadar tüm bakımlar düzenli yapılsa da aracınız arızalanabilir veya tüm gerekli trafik kurallarına uyulsa da trafikte kaza yapma olasılığınız olabilir. Üstelik sizi istediğiniz yere ulaştıran, hızlı hareket etmenizi sağlayan araçlarınız ile çok farklı zaman dilimlerinde, merkez bölgelerden uzak yerlerde de yolda kalabilirsiniz. İşte bu an geldiğinde, alacağınız senelik yol yardım hizmeti ile anlaştığınız kurumun sizi bulunduğunuz durumdan bir an önce kurtarması beklersiniz.

Trafikte hiçbir aksilik yaşamamanızı dileriz. Ancak bu gibi istenmeyen durumlarda, size en yakın ve güvenilir yol yardım dostunuz olan bizlere haftanın 7 günü, 24 saat boyunca ulaşabilirsiniz.

Neden senelik yol yardım hizmeti için Tur Assist?

Tur Assist İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılından beri 11 milyonu aşkın lehdara hizmet veren bir asistans şirketidir.

Bugün 8.000’i aşkınhizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı 400’ün üzerinde operatörün 7/24 hizmet verdiği çağrı merkezi ile Tur Assist Türkiye’nin her yerinde 724 acil yol yardım hizmeti vermektedir.

On Road paketleri yol kenarı yardım, benzin bitmesi, çekici hizmeti, lastik değişimi, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumunda nakil, infoline bilgi hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Ayrıca On Road yol yardım paketlerini www.turassistleyasam.com sitemizden de alabilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetleri ve yol yardım ile ilgili yalnızca bilgi almak istediğiniz her konuda yardım almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz.

Oto Çekici

Yol Yardım kategorisine gidebilir ya da Tur Assist yol yardım numarasını öğrenebilirsiniz.