Yol Yardım Paketlerimiz

 1. Hizmetler
 2. Yol Yardım Paketlerimiz

84 + KDV'den

başlayan fiyatlarla

0850 202 47 99

  Yol Yardım Paketleri

 • Tüm Türkiye'de
 • 7/24
 • Garantili
Yol Yardım Paketleri

Yol Yardım Paketleri İle Daima Güvende Kalın!

Kaza veya arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda Tur Assist yanınızda. Yol yardım paketlerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, bir sene boyunca sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır. Üstelik yol yardım hizmetlerinin dışındaki diğer asistans hizmetleri ile de size geniş bir yelpazede destek sağlar.

Tur Assist Bir Telefonla Size Çözüm Sağlar!

Tur Assist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.

0850 202 47 99 Yol yardım paketlerimiz hakkında şimdi bilgi al!

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, 1996 yılından günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 202 47 99 no.lu telefonumuzdan ulaşmak!

On Road Yol Yardım Paketlerimiz Neleri Kapsar?

⦁ Akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında, mobil yol yardım servisleri ile aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.
⦁ Yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker.
⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda aracınızı servise çeker.
⦁ Lastiğiniz patladığında olay yerine mobil ekip gönderir ve aracınızın lastiğini yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.
⦁ Aracınızın anahtarını kaybederseniz oto çilingir hizmeti sayesinde aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırır.
⦁ Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralamanıza yardımcı olur.
⦁ Arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için seyahat masraflarınızı karşılar.
⦁ İkametinizin dışındaki illere yaptığınız seyahatlerde ani yaralanma ve hastalık durumlarında tüm Türkiye’de ambulans ile en yakın tıbbi merkeze naklinizi sağlar.
⦁ Yol yardım, seyahat, konaklama, ulaşım, sağlık kuruluşları, kültürel aktiviteler, özel etkinlikler, tercüme hizmeti, çiçek gönderimi, restoran ve eğlence merkezi ile ilgili organizasyonlarda size destek olur.

Yol Yardım Paketleri
Yol Yardım Paketleri

Neden yol yardım için Tur Assist?

Tur Assist asistans hizmetleri konusunda dünyanın lider firmalarından Mapfre Asistencia grubunun Türkiye şirketidir. 1996 yılından bu yana, acil yol yardım ve çekici hizmeti gerektiren on binlerce olaya anında müdahale etmiştir. 500’e yakın operatörü ve binlerce hizmet birimiyle tüm Türkiye’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki büyük markaların ilk tercihi olarak asistans sektörünün lider firmasıdır. Sağladığı diğer tüm asistans hizmetleri gibi yol yardım ve çekici hizmetlerinde de müşteri odaklı yaklaşımı ve binlerce hizmet biriminin koordinasyonundaki başarısı, 1996 yılından bu yana 11 milyonu aşkın müşterinin Tur Assist’ten hizmet almasını sağlamıştır.

0850 202 47 99 Yol yardım paketlerimiz hakkında şimdi bilgi al!

Aracınızla Yolda Kalırsanız!

 • Önce dörtlü uyarı ışıklarınızı yakın.
 • Aracınızı mümkünse karayolu dışına, eğer bu mümkün değilse karayolu banketine, emniyet şeridine ya da en sağ şeride alın.
 • Arızalanan aracın ön ve arkasına uygun yerlere diğer araç sürücülerinin 150 metre mesafeden görebilecekleri şekilde reflektör veya kırmızı ışık veren cihaz koyun.
 • 0850 202 47 99 no.lu telefon numaramızdan bizimle temasa geçin.
 • Uzman ekiplerimiz en kısa zamanda yardımınıza koşarak güvende kalmanızı sağlar.

Yol Yardım Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir, Yol Kenarı Yardım ya da Oto Çekici hizmetimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.