Oto Çilingir

 1. Hizmetler
 2. Oto Çilingir

89 + KDV'den

başlayan fiyatlarla

0850 202 47 99

  Oto Çilingir Hizmeti

 • Tüm Türkiye'de
 • 7/24
 • Garantili
Yol Kenarı Yardım

Oto Çilingir Hizmetlerimiz İçin Bir Telefonunuz Yeter

Araç anahtarını kaybetmeniz, çaldırmanız hatta aracın içinde unutmanız gibi aksaklıklar sebebiyle aracınızın kapısını açamadığınızda da Tur Assist yanınızda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Tur Assist oto çilingir hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Mobil ekiplerimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşarak aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan sorunu yerinde gidererek yola devam etmenizi sağlar.

Tur Assist Bir Telefonla Sizi Yol Yardım İle Buluşturur!

Tur Assist, aracınızla seyahatiniz esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.

0850 202 47 80 Anında oto çilingir hizmeti almak için hemen ara!

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, 1996 yılından günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 202 47 99 no.lu telefonumuzdan ulaşmak!

Tur Assist Oto Çilingir HizmetiOto Çilingir Hizmetimiz Neleri Kapsar?

⦁ Oto anahtarını çoğaltmak istemeniz,
⦁ Araç anahtarlarını kaybetmeniz,
⦁ Araç anahtarınızın çalınması,
⦁ Anahtarınızı aracın içinde unutmanız,
⦁ Araç kapınızın herhangi bir sebeple açılmaması durumunda oto çilingir hizmetimiz tek bir telefonla sorunlarınıza çözüm bulur.

Neden Oto Çilingir Hizmetleri İçin Tur Assist?

Tur Assist, asistans hizmetleri konusunda dünyanın lider firmalarından Mapfre Asistencia grubunun Türkiye şirketidir. 1996 yılından bu yana, acil yol yardım ve çekici hizmeti gerektiren on binlerce olaya anında müdahale etmiştir. 500’e yakın operatörü ve binlerce hizmet birimiyle tüm Türkiye’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet vermektedir.

Başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok sektördeki büyük markaların ilk tercihi olan, asistans sektörünün lider firmasıdır. Sağladığı diğer tüm asistans hizmetleri gibi yol yardım ve çekici hizmetlerinde de müşteri odaklı yaklaşımı ve binlerce hizmet biriminin koordinasyonundaki başarısı, 1996 yılından beri 11 milyonu aşkın müşterinin Tur Assist’ten hizmet almasını sağlamıştır.

0850 202 47 99 Anında oto çilingir hizmeti almak için hemen ara!

Aracınızla Yolda Kalırsanız!

 • Önce dörtlü uyarı ışıklarınızı yakın.
 • Aracınızı mümkünse karayolu dışına, eğer bu mümkün değilse karayolu banketine,emniyet şeridine ya da en sağ şeride alın.
 • Arızalanan aracın ön ve arkasına uygun yerlere diğer araç sürücülerinin 150 metre mesafeden görebilecekleri şekilde reflektör veya kırmızı ışık veren cihaz koyun.
 • 0850 202 47 99 no'lu telefon numarasından bizimle temasa geçin.
 • Uzman ekiplerimiz en kısa zamanda yardımınıza koşup ve aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.

Yol Yardım Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir, Oto Çekici hizmetimiz ya da Yol Yardım Paketlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.

Çerez Politikası | KVKK Formu