Oto Çekici

 1. Hizmetler
 2. Oto Çekici

119 + KDV'den

başlayan fiyatlarla

0850 202 47 99

  Oto Çekici

 • Tüm Türkiye'de
 • 7/24
 • Garantili
Oto Çekici

Oto Çekici için Bir Telefonunuz Yeter

Mekanik bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda Tur Assist yanınızda. Türkiye’nin neresinde olursanız olun, Tur Assist oto çekici hizmeti 7 gün 24 saat imdadınıza yetişir. Profesyonel çekici ekibimiz en kısa zamanda olay yerine ulaşıp aracınızı servise çeker, hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz.

Tur Assist Bir Telefonla Sizi Oto Çekici İle Buluşturur!

Tur Assist, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, içerdiği yol yardım hizmetleri ile de 7 gün 24 saat destek sağlayan, Türkiye’nin en büyük asistans firmasıdır.

0850 202 47 99 Anında oto çekici hizmeti almak için hemen ara!

Tur Assist tarafından oluşturulan hizmet birimleri ağı, günümüze dek kalite, servis ve hacim anlamında gelişmiş ve bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu dev bir hizmet ağı haline dönüşmüştür. Türkiye'nin neresinde olursanız olun, aracınızla yolda kaldığınızda, uzman ekiplerimiz yardımınıza koşar ve hızlı bir şekilde sağladığı destekle sizi yarı yolda bırakmaz. Aracınızla seyahatiniz esnasında herhangi bir aksilikle karşılaşmanız durumunda yapmanız gereken tek şey bize 0 850 202 47 99 no.lu telefondan ulaşmak!

Oto Çekici Hizmetleri Neleri Kapsar?

⦁ Akü bitmesi gibi yerinde giderilebilen arıza durumlarında aracınızı olay yerinde onararak yola devam etmenizi sağlar.
⦁ Yakıtınızın bitmesi durumunda aracınızı en yakın benzin istasyonuna çeker.
⦁ Herhangi bir arıza sebebiyle aracınızla yolda kaldığınızda, aracınızı servise kadar çeker.
⦁ Lastiğiniz patladığında olay yerine mobil ekip gönderir ve aracınızın lastiğini yerinde değiştirerek, yola güvenle devam etmenizi sağlar.
⦁ Aracınızın anahtarını kaybederseniz oto çilingir hizmeti sayesinde aracınızın kapılarını tek bir telefonla açtırır.
⦁ Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralamanıza yardımcı olur.
⦁ Arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklamanızı sağlar ya da seyahatinize devam etmeniz veya ikametinize dönmeniz için seyahat masraflarınızı karşılar.

Oto KurtarıcıNeden Oto Kurtarıcı Hizmeti İçin Tur Assist?

Tur Assist, asistans hizmetleri konusunda dünyanın lider firmalarından Mapfre Asistencia grubunun Türkiye şirketidir. 1996 yılından bu yana, acil yol yardım ve çekici hizmeti gerektiren on binlerce olaya anında müdahale etmiştir. 500’e yakın çağrı operatörü ve binlerce hizmet birimiyle tüm Türkiye’de 7 gün 24 saat kesintisiz hizmetler vermektedir.
Tur Assist, başta sigorta, otomotiv ve finans olmak üzere pek çok farklı sektörde acil hizmetler sağlamaktadır. Bu sektörlerde faaliyet gösteren büyük markaların ilk tercihi olarak hizmet veren Tur Assist, asistans sektörünün lider firmasıdır. Sağladığı diğer tüm asistans hizmetleri gibi yol yardım ve çekici hizmetlerinde de müşteri odaklı yaklaşımı ve binlerce hizmet biriminin koordinasyonundaki başarısı, 1996 yılından beri 11 milyonu aşkın müşterinin Tur Assist’ten hizmet almasını sağlamıştır.

0850 202 47 99 Anında oto çekici hizmeti almak için hemen ara!

Aracınızla Yolda Kalırsanız!

 • Önce dörtlü uyarı ışıklarınızı yakın.
 • Aracınızı mümkünse karayolu dışına, eğer bu mümkün değilse karayolu banketine, emniyet şeridine ya da en sağ şeride alın.
 • Arızalanan aracın ön ve arkasına uygun yerlere diğer araç sürücülerinin 150 metre mesafeden görebilecekleri şekilde reflektör veya kırmızı ışık veren cihaz koyun.
 • 0850 202 47 99 no.lu telefon numaramızdan bizimle temasa geçin.
 • Uzman ekiplerimiz en kısa zamanda yardımınıza koşarak aracınızın servise çekilmesini sağlar.

Yol Yardım Hizmetleri sayfamıza geri dönebilir, Yol Kenarı Yardım hizmetimiz ya da Yol Yardım Paketlerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz.