Yol Yardım Hizmetleri İçin tek Adres | Tur Assist

  1. Yol Yardım Hizmetleri İçin tek Adres | Tur Assist

Yol Yardım Hizmetleri

Otomobiller teknolijiye paralel olarak gelişip gün geçtikçe daha modern ve konforlu hale gelse de karşılaşılan problemler ve bu problemlerin ortaya çıkardığı ihtiyaçlar hala aynıdır. Örneğin uzun bir yola çıktığınızda otomobiliniz hiç beklemediğiniz anlarda ve zamanlarda motor arızası verip sizi yolun ortasında bırakabilir. Bu durumdan farklı olarak lastiğinizin patlaması veya benzininizin bitmesi, otomobilinizin elektronik aksamındaki bir problem veya akünüzün boşalması sizi yolda bırakmaya yetecektir.

Yol yardım hizmetleri
Yol yardım hizmetleri

Hele ki sizin için önem düzeyi yüksek bir seyahatteyseniz veya aceleniz varsa, yukarıda belirtilen yol yardıma ihtiyaç duyacağınız durumlarla karşılaşmanız mağduriyetinizi artıracaktır. Yol yardım hizmetleri bu mağduriyetleri önleyip, sorunun yaşattığı hasarı minimuma indirmek için sağlanan hizmetlerdir.
Unutmayın, yaşayabileceğiniz tehlikelere karşı önceden alacağınız küçük önlemler sizi çok büyük zararlardan kurtarabilir.

Peki, yol yardım hizmetlerinin kapsamı nedir, ne gibi durumlarda yol yardım hizmetlerine başvurabiliriz?

Hangi koşullar yol yardım hizmetleri dahilindedir?

Beklenmedik ve umulmadık anlarda karşınıza çıkabilecek durumlara yönelik önceden önleminizi aldıysanız, yani profesyonel bir yol yardım şirketiyle anlaştıysanız, aracınızın hareketsiz kaldığı bu anlarda yol yardım hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Örneğin bir mola yerinde aracınızı aküsü bitmiş halde bulursanız yol yardım hizmeti aldığınız firma size bir ekip gönderir ve bu yol kenarı yardım servisi akünüzü tekrar doldurur. YEğer sorun olay yerinde giderilemeyecek kadar büyükse, firma aracınızı servise götürerek problemin giderilmesini sağlar.

Yol yardım hizmetleri
Yol yardım hizmetleri

Yine aynı şekilde benzininiz bittiği takdirde sizi bulunduğunuz yerden alacak bir çekici gönderir ve aracınıza tekrar benzin doldurabileceğiniz bir benzin istasyonuna götürür.

Şoförünüz yolda bir rahatsızlık yaşar ve araç kullanamayacak hale gelirse (hastalık veya yorgunluk olabilir) size bir sürücü bile temin edilir.
Aynı zamanda anahtarla ilgili yaşayacağınız bir problem karşısında oto çilingir hizmeti, lastik patlaması gibi durumlarda da lastik tamiri veya değişimi gibi anlık hizmetler sunar.

Bütün saydığımız olumsuz durumlara rağmen sorununuz çözülmediyse veya sorunun çözülmesi vakit alacaksa (Genelde sorunun çözülmesi 48 saati aşacak seviyedeyse) size yedek bir aracın verilmesi de mümkündür. Bu sayede aracınız tamir olurken siz de ulaşımınıza kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Kurulduğu günden bu yana, asistans dendiği zaman akla gelen ilk firma olan Tur Assist, bireysel müşterileri için oluşturduğu On Road yol yardım paketleri ile seyahatiniz boyunca sizin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek onlarca aksiliğe karşı tek telefonla çözüm üretir.

Yol yardım hizmetleri kapsamı bunlarla sınırlı değil ancak genel hatları ile size bu hizmetin çerçevesini çizmeye çalıştık. Daha ayrıntılı bilgi almak için dilediğiniz zaman bizlerle temasa geçebilir, Tüm Türkiye’de profesyonelce yukarıda sayılan hizmetlerin tamamını ve ek olarak hayatınızı kolaylaştıracak diğer hizmetlerimizi öğrenebilirsiniz.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden yararlanmak veya bilgi almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz On Road yol yardım paketlerimizi www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden de kolayca satın alabilirsiniz.

Tur Assist Yol Yardım Hizmetleri hakkında detaylı bilgi alabilir, ya da Yol Yardımı kategorimize gidebilirsiniz.