Yol Yardım Çekici Denince | Tur Assist

  1. Yol Yardım Çekici Denince | Tur Assist

Yol Yardım Çekici

Yol yardım çekici hizmetine ne zaman ihtiyaç duyacağımız belli olmaz. Genellikle şehir içi seyahatlerde kendimizi daha güvenli hissederken uzun yola çıkmadan önce aklımıza yolda karşılaşabileceğimiz olası tehlikeler gelir ve bu tehlikelerin olmamasını ümit ederek yola çıkarız. Yolculuk sırasında, hele ki bu yol uzun bir yol ise trafik kazaları, otomobil arızası, lastik patlaması veya benzin bitmesi gibi birçok farklı sorunla yüz yüze gelme ihtimalimiz daha yüksektir.

Yol yardım çekici
Yol yardım çekici

Yukarıda bahsettiğimiz durumlarda ya bir tanıdığımızı ararız veya yoldan geçen diğer araçlardan yardım isteriz. Ancak çoğu zaman aldığımız bu amatör yardımlar sorunun giderilmesine yardımcı olmaz ya da sorun olması gerekenden çok daha eziyetli bir biçimde çözülür.

Daha da kötüsü, yoldan geçen herhangi bir yol yardım çekici aracından yardım talep edersek, fiyat ve hizmet kalitesi konusunda bu kişinin inisiyatifine kalırız.

Aslında yukarıda sözünü ettiğimiz durumlarda ve benzeri hallerde yapılması gereken tek şey güvenilir bir kuruma ulaşmaktır. Tur Assist On Road yol yardım paketleri, yol yardım ihtiyacı duyduğunuzda sizi garanti altına alan kurumsal bir şirkettir. Üstelik tüm Türkiye’yi kapsayacak şekilde 7/24 acil hizmet sağlayan bu paketler, yol yardıma ek olarak sunduğu farklı hizmetlerle de size yardımcı olur.

Ne zaman yol yardım çekici hizmetine ihtiyaç duyarsınız?

Yol yardım çekici
Yol yardım çekici

Yol kenarı yardım hizmeti alamayacağınız durumlarda, yani aracınızın servise çekilmesine gerek kalmadan aracınızı olay yerinde onarılamayacağı durumlarda yol yardım çekici hizmeti devreye girer.

Yol kenarı yardım hizmeti, akünüzün bitmesi, lastiğinizin patlaması gibi ufak arızaları kapsar. Yol yardım çekici hizmeti ise, seyahat esnasında aracınızla kaza ve mekanik bir arıza sonucu aracınızın hareketsiz kalması gibi durumları içerir.

Tur Assist, İspanya’nın önde gelen sigorta, reasürans ve asistans grubu Mapfre’ye bağlı Mapfre Asistencia’nın Türkiye kuruluşu olarak 1996 yılından bu yana 11 milyonu aşkın müşteriye hizmet vermektedir.

Bugün 8.000’e yakın hizmet sağlayıcının oluşturduğu yaygın hizmet ağıyla, 500’e yakınoperatörün 7/24 hizmet verdiği çağrı merkezi ile Tur Assist Türkiye’nin her yerinde 7/24 acil yol yardım hizmeti sağlar.

On Road paketleri yol kenarı yardım, benzin bitmesi, çekici hizmeti, lastik değişimi, indirimli kiralık araç desteği, oto çilingir, hastalık durumunda nakil, infoline bilgi hizmetleri ile tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetleri ve yol yardım ile ilgili yalnızca bilgi almak istediğiniz her konuda yardım almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Üstelik On Road yol yardım paketlerini www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden de satın alabilirsiniz.

Yol Yardım çekici hizmeti dahil tüm asistans hizmetlerimiz hakkında bilgi alabilir ya da yol yardım kategorimize dönebilirsiniz.