Tur Assist Kaliteli Oto Kurtarma Şirketleri ile Çalışır

  1. Oto Kurtarma
  2. Tur Assist Kaliteli Oto Kurtarma Şirketleri ile Çalışır
Tur Assist Kaliteli Oto Kurtarma Şirketleri ile Çalışır

Oto Kurtarma Şirketleri

Araç kurtarma hizmeti, aracın kaza ve arıza gibi durumlarda çekilmesi hizmetidir. Bu hizmet, oto kurtarma şirketlerinin yardım alınarak yolda kalmaya sebebiyet veren durumlarda sürücülere verdiği destek hizmetidir.
Oto kurtarma şirketleri kapsamında alınan yardım hizmetlerinin en büyük avantajı, seyahat esnasında hiç ummadığınız bir şekilde karşılaştığınız sorunlarda size acil şekilde destek sağlamasıdır. Bu hizmetin güvenilir bir kurumdan alınması, sorunu daha kolay aşmanıza yardımcı olur.

Yol Yardım Paketleri

Kısaca oto kurtarma şirketleri, aracınızla seyahat esnasında karşılaşabileceğiniz kaza ve arıza gibi olumsuz durumlarda sizin için çözüm üreten, 7 gün / 24 saat size acil destek sağlayan kurumlardır.

Tur Assist kaliteli oto kurtarma şirketleri ile çalışır

1996 yılından beri tüm Türkiye’de milyonlarca müşteriye hizmet veren Tur Assist, On Road yol yardım paketleri ile size sıradan bir oto kurtarma hizmetinin çok ötesinde avantajlar sunar. Bu kaliteli hizmetlerin verilmesindeki en önemli unsur ise hiç şüphesiz Tur Assist’in yüksek standartlara sahip oto kurtma şirketleri ile çalışmayı tercih etmesidir.

On Road yol yardım paketleri onarılma imkanı olan arıza durumlarında, aracınızı onararak yola devam etmenizi sağlar. Örneğin bir lastik patlaması ya da akü bitmesi gibi bir durum sizi yolunuzdan alıkoymaz. Aksine Tur Assist mobil ekipleri bu tip durumlarda tüm Türkiye’de aracınızın bulunduğu noktaya gelerek, sorunu olay yerinde giderir. İşte bu yüzden kaliteli oto kurtarma şirketleri ile çalışmak son derece önemlidir.

On Road yol yardım paketlerinde sağladığı yol kenarı yardım hizmetinin yanı sıra lastik değişimi, oto çilingir gibi asistans hizmetleri ile öne çıkan Tur Assist aşağıdaki ek hizmetleri ile de sektörde farklılık yaratır:

  • Uygun fiyatlarla Türkiye’nin her noktasında araç kiralama hizmeti,
  • Seyahat esnasında ani yaralanma ve hastalık durumlarında tüm Türkiye’de ambulans ile en yakın tıbbi merkeze nakil hizmeti,
  • Yol yardım, seyahat, konaklama, ulaşım, sağlık kuruluşları, kültürel aktiviteler, özel etkinlikler, tercüme hizmeti,
  • çiçek gönderimi, restoran ve eğlence merkezleri ile ilgili ihtiyaçlarınıza yönelik bilgi ve organizasyon hizmeti,

Oturduğunuz ilin dışında kaza ve arıza nedeniyle aracınızın serviste onarım gördüğü durumda otelde konaklama hizmeti ya da evinize güvenle dönebilmeniz için seyahat masraflarının karşılanması bu hizmetlerden bazılarıdır.

Unutmayın, Tur Assist güvencesindeki On Road yol yardım paketleri, yolculuk sırasında sizin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek onlarca aksiliğe karşı tek telefonla çözüm üretir.
Oto Çekici

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden faydalanmak veya yalnızca bilgi almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz On Road yol yardım paketlerimizi www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden de kolayca satın alabilirsiniz.

Oto kurtarma kategorisine geri dönebilir ya da neden araç kurtarma denince akla Tur Assist’in geldiğini öğrenebilirsiniz.