Kurtarıcı Fiyatları Neye Göre Değişir? | Tur Assist

  1. Oto Kurtarma
  2. Kurtarıcı Fiyatları Neye Göre Değişir? | Tur Assist
Kurtarıcı Fiyatları Neye Göre Değişir? | Tur Assist

Kurtarıcı Fiyatları

Kurtarıcı, her araç sürücüsünün günün birinde ihtiyaç duyabileceği bir araçtır. Sürücüler de bunun bilincinde olduklarından  acil durumlarda ulaşabilecekleri bir yardım numarasına ihtiyaç duyarlar. Ancak buna rağmen, herhangi bir sebeple yolda kalındığında internet üzerinden kurtarıcı fiyatları incelenerek en uygun ve en kaliteli hizmet veren firma seçilmeye çalışılır. Peki, kurtarıcı fiyatları neye göre değişir?

Kurtarıcı fiyatları neye göre değişir?

Kurtarıcı fiyatlarını belirleyen etkenler arasında; yolda kalınan nokta, aracın çekileceği lokasyon ve hizmete ihtiyaç duyulan zaman şüphesiz en önemli yeri tutar. Ancak alınacak hizmetin aciliyeti ve içinde bulunulan stresli ortam da göz önünde bulundurulduğunda kurtarıcı tercih ederken hizmetin fiyatı kadar, hizmetin kalitesine de dikkat etmek gerekir.

Yol Yardım Paketleri

Hizmetin kalitesini sadece çekici hizmeti esnasında aracınızın zarar görmemesi belirlemez. Telefon açıldıktan sonra kurtarıcı aracın size ulaşacağı süre, hizmete yönelik verilen evrak, hatta hizmet kapsama alanı alacağınız hizmetin kalitesini belirleyen unsurlardandır. “Bu ilin o noktasına hizmet vermiyoruz, şu anda bulunduğunuz noktaya gelemeyiz” ya da “Bulunduğunuz noktaya ulaşmamız saatler sürer” gibi cevaplar sıklıkla karşılaşılan durumlardandır.

Kurtarıcı fiyatlarını belirleyen diğer bir faktör de bulunduğunuz şehirdir. Bu hizmet büyükşehirlerde daha yüksek ücretlerle yapılırken daha küçük merkezlerde fiyatlar genellikle daha düşük seyreder. Yukarıdaki faktörler arasında belki de en kolay anlaşılanı yolda kalınan nokta ile aracın çekileceği lokasyondur. Tabi ki, 20 km’lik mesafeden alınacak bir kurtarma hizmeti ile 120 km’lik bir mesafeden alınacak kurtarma hizmeti aynı fiyatta olmayacaktır.

Kurtarıcı fiyatları arasında farklılık yaratan bir diğer etmen de hizmetin alınacağı saattir. Bazı firmalar, trafiğin yoğun olduğu işe gidiş ve işten çıkış saatlerinde farklı fiyat tarifeleri uygulamaktadır.

Unutmayın, oto kurtarıcı denince akla gelen ilk marka olan Tur Assist sizlere sunduğu yol yarım paketleri On Road ile, aracınızla seyahat esnasında başınıza gelebilecek olumsuz durumlarda sizin için çözüm üretir. Ayrıca On Road paketleri  sağladığı yol yardım hizmetleri ile de tüm Türkiye’de 7 gün  24 saat hizmet verir.

Oto Çekici

Çekici ve oto kurtarıcı gereken durumlarda anında müşteri temsilcilerimizi arayabilir, aracınızın güvenle ve hızla çekilmesini sağlayabilirsiniz. Ürünümüz hakkında detaylı bilgi edinmek ve kolayca satın almak için aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

http://www.turassistleyasam.com/onroad-pratik.html?pID=3

Oto kurtarma Kategorisine geri dönebilir ya da Tur Assist’in nasıl kalite standartlarına sahip oto kurtarma şirketleri ile çalıştığı hakkında bilgi edinebilirsiniz.