Acil Yol Yardım için Türkiye’de Tek! | Tur Assist

  1. Acil Yol Yardım için Türkiye’de Tek! | Tur Assist

Acil Yol Yardım

Uzun bir yola çıktınız ve benzininiz bitti, bu durumda ne yaparsınız? Otomobilinizle yolculuk ederken lastik patlaması, motor arızası gibi birçok sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu sorunların birçoğu da sizi yolda bırakır ve gitmeniz gereken yere gecikmenize, buna ek olarak da  bir sürü uğraşa sebep olabilir.

Üstelik  yol yardıma ihtiyaç duyduğunuzda yakınlarınızdan telefonla yardım almanız veya yoldan geçenlerden yardım talep etmeniz gibi zamanı ve etkinliği belirsiz çözüm yollarına başvurmayı düşünebilirsiniz. Böyle bir durumla karşılaştığınızda yaşadığınız sorunlara aşina olan, olası ihtimalleri düşünmüş bir acil yol yardım firmasından yardım almanız, etkili bir tedbir olacaktır. Bu sayede yaşanması muhtemel birçok problemin çok daha az uğraş ile üstesinden gelebilirsiniz. Peki acil yol yardım servisi neleri kapsar?

 

Acil Yol Yardım - Tur Assist
Acil Yol Yardım – Tur Assist

Acil yol yardım standartları

Piyasada birçok yol yardım hizmeti sunan firma bulunur. Ancak hangi paketin sizin için daha iyi olduğunu kestirmek her zaman kolay olmayabilir. Bunun için acil yol yardım paketlerinin taşıması gereken standartlardan bazılarını şu şekilde özetleyebiliriz:

İlk olarak aracın arıza nedeniyle yolda kalan aracı, bulunduğu yerde tamir edip yola devam etmesini sağlamak sayılabilir. Eğer aracın arızası bulunduğu yerden tespit edilebiliyorsa araca ani müdehale yapılır ve aracın yola devam etmesi sağlanır. Bu sayede çekici ve servis hizmetine gerek kalmaz, zamandan tasarruf edilmiş olunur.

Yukarıda söz edilen dışında eğer aracınızın tamiri ivedi bir şekilde yapılamamaktaysa bu zaman zarfında konaklamanız için gerekli otel masraflarını gidermek veya seyahat istikametinizde ulaşımınızın sağlanıp gerekli seyahat ücretlerinin karşılanması veya bunalar yerine size yedek bir araç verilmesi yol yardım dahilindedir.

Eğer aracınızın anahtarını kaybettiyseniz alacağınız servis hizmeti oto çilingiri de kapsar.

Bütün bunların yanında acil yol yardım servisi, lastik patlaması veya benzin bitmesi gibi durumlarda en yakın hizmet noktasına kadar aracınızın çekilmesinde yardımcı olur ve lastik değişim hizmeti sunar.

Üstelik yolculuğun herhangi bir kısmında 7/24 ulaşabileceğiniz bir telefon hattı bulunur. Bu sayede dilediğiniz bir anda sürüş veya yol desteği ile ilgili herhangi bir sorunu danışabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Unutmayın ki yukarıdaki hizmetler acil yol yardım servislerinin kapsama alanının sadece bir kısmı ve kapsam dahilindeki hizmetler bunlarla sınırlı değil.

Kurulduğu günden bu yana, asistans dendiği zaman akla gelen ilk firma olan Tur Assist, bireysel müşterileri için oluşturduğu On Road yol yardım paketleri ile seyahatiniz boyunca sizin ve sevdiklerinizin başına gelebilecek onlarca aksiliğe karşı tek telefonla çözüm üretir.

Türkiye sınırları içerisinde nerede olursanız olun, yol yardım hizmetlerinden yararlanmak veya bilgi almak için, 7 gün 24 saat bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz On Road yol yardım paketlerimizi www.turassistleyasam.com sitemiz üzerinden de kolayca satın alabilirsiniz.

Tur Assist Acil Yol Yardım numarasının size ne gibi avantajlar sunduğunu öğrenebilir ya da Yol Yardım kategorimize gidebilirsiniz.