7/24 Yol Yardım İçin Tek Adres| Tur Assist

  1. 7/24 Yol Yardım İçin Tek Adres| Tur Assist

7/24 Yol Yardım

7/24 yol yardım deyip geçmeyin. Yola çıktığınızda başınıza nelerin gelebileceğini asla bilemezsiniz. En beklenmedik yerde ve zamanda bile hiç tahmin etmediğiniz aksiliklerle karşılaşabilir, kendinizi bir anda çaresiz hissedebilirsiniz. Söz gelimi acele ulaşmanız gereken bir yer olduğunda, keyifli bir tatilin öncesinde hatta evinizin önünde aracınızı çalıştırırken başınıza gelebilecek bir aksilik tüm planlarınızı alt üst edebilir.

7/24 Yol Yardım İçin Tek Adres| Tur Assist
7/24 Yol Yardım İçin Tek Adres| Tur Assist

Lastik patlaması, akünün bitmesi veya araç anahtarını kaybetmek birçok otomobil sürücüsünün kabusudur. Üstelik bu tip sorunlarla herhangi bir yerleşim noktasının olmadığı tenha yerlerde de karşılaşabilirsiniz. Bu durumlarla gece saatinde karşı karşıya gelirsek şüphesiz yaşadığınız çaresizlik ve stres misliyle artacaktır. İşte 7/24 yol yardım hizmeti sizi bu korku filmi senaryolarından kurtaracak bir hizmettir.

7/24 yol yardım hizmetinin kapsamı

Öncelikle bilinmesi gereken şey, bu hizmetin aracın kaza veya arıza gibi durumlar sonucu hareketsiz kalması durumunda devreye girdiğidir. 7/24 yol yardım hizmeti genellikle Türkiye sınırları dahilinde geçerlidir. Dolayısıyla Türkiye dışında başınıza gelecek aksilikler muhtemelen kapsam dışında kalacaktır. Ancak bazı firmaların özel anlaşmalarla bu hizmetin kapsamını genişletebildiğini hatırlatalım.

Tur Assist 7/24 yol yardım hizmeti

Tur Assist On Road yol yardım paketleri, aracınızla Türkiye sınırlarında nerede hareketsiz kalırsanız kalın, 7/24 size çekici ve yol kenarı yardım hizmeti verir. Bunun yanında anahtarınızı kaybettiğinizde veya çaldırdığınızda da oto çilingir hizmeti alabilirsiniz.

On Road yol yardım paketleri kapsamında Tur Assist yol yardım ekibi, akü bitmesi nedeniyle aracınızın yolda kalması halinde, yine nerede olursanız olun imdadınıza yetişecektir.

7-24 yol yardım
7-24 yol yardım

Yukarıdaki durumların yanı sıra lastik patlaması gibi durumlarda yer ve zaman fark etmeksizin bulunduğunuz noktaya gelecek ekip lastik tamiri, lastik değişimi veya aracın servis noktasına çekilmesi gibi hizmetlerle de 24 saat emrinizde olacaktır.

Tur Assist 7/24 yol yardım hizmeti kapsamındaki diğer avantajlar

  • İndirimli kiralık araç desteği
  • Hastalık durumunda nakil
  • Bilgi ve organizasyon hattı
  • Ulaşım ya da konaklama desteği

Tüm bu hizmet ve avantajlardan yararlanmak için On Road yol yardım paketlerini, www.turassistleyasam.com sitesi üzerinden de satın alabilirsiniz.

7/24 yol yardım hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ya da Yol Yardım kategorimize geri dönebilirsiniz.